Teledysk Darii Jaworskiej "Nie ma dla nas szans"

W pewien kwietniowy dzień Hrabia przez cały dzień jeździł po Wrocławiu i okolicach w ramach najnowszego teledysku Darii Jaworskiej "Nie ma dla nas szans". Zdjęcia kręcone były w wielu lokalizacjach zarówno z ziemi jak i z drona. Realizacją teledysku zajęło się asfstudio.pl. Premiera teledysku miała miejsce 15 maja 2016 roku.

RETROMOTO 2015 - Oborniki Slaskie

Tym razem się udało i Hrabia zawitał w tym roku do Obornik Śląskich na RetroMoto 2015. Mimo też, że w tym samym dniu obsługiwał również ślub we Wrocławiu, udało się wszystko pogodzić i być tego dnia zarówno w Obornikach jak i na ślubie :) Oto krótka wideorelacja.

ROZPOCZECIE SEZONU Z LKN - LEGNICA

W czasie pięknego kwietniowego weekendu 12.04.2015 roku Hrabia rozpoczął sezon 2015 razem z LKN w Zespole Szkół Samochodowych na ul. Słubickiej w Legnicy. Na zamieszczonym wideo krótka relacja z imprezy. W dziale FOTO dostęne są również zdjęcia z tej imprezy.

LEGNICA - ZAKONCZENIE SEZONU 2014

W swoją ostatnią oficjalną podróż w 2014 roku Hrabia udał się wraz z kolegami z Wrocławskich Spotkań Klasyków oraz z Petrolhearts.pl z Wrocławia do Legnicy by tam zakończyć sezon. Impreza miała miejsce na Legnickim Lotnisku. Na zamieszczonym wideo krótka relacja z imprezy. W dziale FOTO dostęne są również zdjęcia z tej imprezy.