POZNAJCIE "HRABIEGO" :)

"Hrabia" to nikt inny jak Volkswagen 1300, zwany w Polsce potocznie "Garbusem" :)
Garbus był najdłużej i najliczniej produkowanym modelem samochodu w historii motoryzacji - od uruchomienia produkcji w 1938 roku (przerwaną tylko II Wojną Światową) do 2003 roku przez 65 lat wyprodukowano dokładnie 21 529 464 egzemplarzy.
"Hrabia" wg nr VIN został wyprodukowany dokładnie 13 grudnia 1966 roku, czyli wg. ówczesnej polityki Volkswagena rocznikowo jest z 1967 roku. Znawcy garbusów wiedzą, że to właśnie ten rocznik jest najbardziej wyjątkowy :) To model, który posiadał rozwiązania, które nigdy wcześniej nie występowały, ale też takie, które były wykorzystane tylko w tym jednym roku i nigdy później nie znalazły zastosowania. Wcześniejsze i późniejsze projekty i modyfikacje (a było ich łącznie aż 78.000!) miały ciąg dalszy w produkcji, czyli były usprawniane i wykorzystywane dalej.


| | | |

ŚLUBY
*


Przewozy ślubne z szoferem. Dobór miejsca, czasu i trasy przejazdu oraz pozostałych (udekorowanie auta itp.) wg. indywidualnych ustaleń. Cena usługi również ustalana indywidualnie. Dane kontaktowe -> tutaj.

SESJE FOTOGRAFICZNE


Wszelkiego rodzaju sesje fotograficzne - ślubne, plenerowe, tematyczne, retro. Udział w teledyskach czy na planach filmowych. Prosimy o kontakt najlepiej telefoniczny -> tutaj.

INNE, przewozy OKOLICZNOŚCIOWE


Przewozy na takich imprezach jak np. komunie, osiemnastki i każde inne lub po prostu przejażdżki dla przyjemności :) -> tutaj.

PROJEKTY
*


"Hrabia" jest otwarty na wszelkie ciekawe pomysły i propozycje. Bierze udział w zlotach, spotkaniach, akcjach charytatywnych, projektach m.in. w projekcie "Hrabia na zamkach i pałacach".

SZOFER

Istnieje też możliwość wyboru stroju szofera na daną okoliczność/uroczystość. Obecnie można wybierać następujące stroje szofera:

Frak i cylinder -> Smoking i melonik ->

Lata 60te -> Na luzie :) ->